Ankieta

PODOBAŁO SIĘ? TO W NAGRODĘ DLA MNIE PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI.

1. Jak oceniasz wiedzę, przygotowanie merytoryczne przewodnika?

2. Czy czegoś zabrakło ( w obsłudze Gości, w organizacji trasy, praktycznych wskazówek, informacji) ?

3. Czy atmosfera podczas zwiedzania była przyjazna?

4. Czy poleciłbyś moje usługi innym turystom?

12 komentarzy do “Opinie”

 1. Mikołaj napisał(a):

  Fantastyczna atmosfera, dzięki przyjaznemu przewodnikowi. Dużo ciekawostek historycznych. Zdecydowanie polecam!!!

 2. Ewelina napisał(a):

  W styczniu 2015 zwiedzaliśmy Kołobrzeg z Panią Anią.
  Mimo niesprzyjającej aury, spacer uważamy za udany.Pani Ania ma świetne poczucie humoru, jest elokwentna i daje dużo wskazówek praktycznych np: co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść regionalne przysmaki, co trzeba zwiedzić w okolicy.Skraca dystans- czuliśmy się jak z dobrą znajomą , która pokazuje nam swoje ukochane miasto.
  Polecam!

  Ewelina Kostecka, Gliwice

 3. Aneta napisał(a):

  W zeszlym roku razem z mezam postanowilismy zwiedzic Polske. I na szczescie udalo nam sie znalezc wspanialego przewodnika w osobie Pani Ani, ktora oprocz wiedzy posiada rowniez naturalny dar dzielenia sie ta wiedza w sposob lekki, przyjemny, z cudownym poczuciem humoru. Jednym slowem – pelem profesionalizm w polaczeniu z cieplem i otwartoscia. Serdecznie polecam.

  Aneta Anzalone, Battipaglia (Italia)

 4. Wieslaw Reglinski napisał(a):

  Dziekuje bardzo za kompetentne oprowadzenie nas po Trzebiatowie i Kolobrzegu (grupa ponad 40 osob ze Szwajcarii). Ciesze sie, ze ta usluga dostepna jest – rowniez dzieki Pani – w jezyku niemieckim.

  Wieslaw Reglinski, Szwajcaria

 5. Mariola napisał(a):

  Niedawno my- uczniowie szkoły średniej zwiedziliśmy Kołobrzeg razem z Panią Anią Możdżyńską, która mimo niesprzyjającej aury dwoiła się i troiła, aby w przystępny, ciekawy i zaskakujący sposób opowiedzieć nam o historii miasta, zabytkach, ciekawostkach i regionie. Pani Aniu, jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani pracy!. Pełen profesjonalizm, poczucie humoru i przyjazna atmosfera- wszystko to składa się na dużą piątkę z plusem. Serdecznie pozdrawiamy!!! I jeszcze raz dziękujemy!!!

 6. Zofia napisał(a):

  W dniu 18 maja 2015 roku p. Ania oprowadzała grupę seniorów z Goleniowa. Pomimo tego, że mieliśmy bardzo mało czasu ( Kołobrzeg był jednym z punktów wyjazdu ) razem z p. Anią udało nam się obejrzeć najciekawsze i najważniejsze miejsca w mieście. P.Ania okazała się osobą bardzo kompetentną a przy tym niezwykle sympatyczną, uśmiechniętą, potrafiącą dostosować tempo zwiedzania do możliwości i potrzeb osób starszych. Był to ogromny plus. Jednocześnie przy oprowadzaniu tak dużej ( 50 osób ) grupy wskazane byłoby zaopatrzenie przewodnika w mikrofon, aby wszystkie ciekawe informacje mogły docierać do wszystkich osób. Pomimo tego wycieczkę oceniamy na solidną piątkę. Serdecznie pozdrawiamy. Seniorzy z PZERiI z Goleniowa.

 7. Joanna napisał(a):

  Pani Ania w maju oprowadzała mnie oraz grupę osób niepełnosprawnych po Kołobrzegu,
  od pierwszej chwili czuliśmy, jakbyśmy się znali z panią przewodnik od lat. Usłyszeliśmy wiele ciekawych opowieści na temat tego pięknego miasta. Wszyscy uczestnicy zgodnie orzekli, że taki przewodnik to skarb, a zwiedzanie Kołobrzegu z Panią było prawdziwą przyjemnością Jeszcze raz dziękujemy Pani za profesjonalizm i zaangażowanie oraz uśmiech, który ani na chwilkę nie znikał z twarzy pani przewodnik.

 8. tomasz napisał(a):

  Pani Ania jako przewodnik oprowadzała moją grupę w dniu 28 maja po Kamieniu Pomorskim i Kołobrzegu. Mimo iż program był bardzo bogaty jak na jeden dzień, nie odczuwaliśmy pośpiechu, był czas WOLNY mimo iż wcześniej nic o tym nie rozmawialiśmy. Pani Ania jest osobą bardzo radosną, umiejącą z wielkim zainteresowaniem opowiedzieć o historii i teraźniejszości zwiedzanych miejsc, z jednej strony dziękujemy za oprowadzenie naszej grupy a z drugiej strony zachęcamy innych do skorzystania z usług przewodnickich pani Ani

 9. Elżbieta napisał(a):

  Pobyt z panią Przewodnik to czysta przyjemność, zwiedziliśmy wyspę Wolin z jej atrakcjami oraz miasto Kołobrzeg, poza wiedzą merytoryczną pani Ania reprezentuje sobą bardzo sympatyczną osobowość, rozumiejącą co dla turysty jest ważne a co za tym idzie potrafi dostosować okoliczności do potrzeb swoich podopiecznych.
  Grupa 40 dorosłych osób poleca państwu usługi pani Anny.
  Pozdrawiam

 10. Azymut biuro podróży napisał(a):

  Współpraca z Panią Anią to przyjemność. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, nie było problemu z żadnym punktem programu. Pani Ania wykazuje się dużą elastycznością i kreatywnością w podejmowaniu decyzji, często nie łatwych uwarunkowanych np. pogodą, ale też innymi czynnikami. Szczerze polecamy współprace z Panią Anią, gdyż to sama przyjemność.

 11. Sylwia napisał(a):

  Przygotowanie merytoryczne przewodnika świetne. Atmosfera podczas zwiedzania bardzo przyjazna, dobry kontakt przewodnika z młodzieżą. Szczerze polecam

 12. MOK Pelplin napisał(a):

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki do Kołobrzegu. Urokliwe i przepiękne miasteczko. Spacer z panią Anią to niezapomniana przygoda, którą zapamiętamy na długo. Jest bardzo miłą, kompetentną osobą z ogromną wiedzą, którą dyskretnie przemyciła do naszej pamięci. Dziękujemy! Będziemy polecać dalej.

Dodaj komentarz

Komentarz