Ankieta

PODOBAŁO SIĘ? TO W NAGRODĘ DLA MNIE PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI.

1. Jak oceniasz wiedzę, przygotowanie merytoryczne przewodnika?

2. Czy czegoś zabrakło ( w obsłudze Gości, w organizacji trasy, praktycznych wskazówek, informacji) ?

3. Czy atmosfera podczas zwiedzania była przyjazna?

4. Czy poleciłbyś moje usługi innym turystom?

17 komentarzy do “Opinie”

 1. Mikołaj pisze:

  Fantastyczna atmosfera, dzięki przyjaznemu przewodnikowi. Dużo ciekawostek historycznych. Zdecydowanie polecam!!!

 2. Ewelina pisze:

  W styczniu 2015 zwiedzaliśmy Kołobrzeg z Panią Anią.
  Mimo niesprzyjającej aury, spacer uważamy za udany.Pani Ania ma świetne poczucie humoru, jest elokwentna i daje dużo wskazówek praktycznych np: co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść regionalne przysmaki, co trzeba zwiedzić w okolicy.Skraca dystans- czuliśmy się jak z dobrą znajomą , która pokazuje nam swoje ukochane miasto.
  Polecam!

  Ewelina Kostecka, Gliwice

 3. Aneta pisze:

  W zeszlym roku razem z mezam postanowilismy zwiedzic Polske. I na szczescie udalo nam sie znalezc wspanialego przewodnika w osobie Pani Ani, ktora oprocz wiedzy posiada rowniez naturalny dar dzielenia sie ta wiedza w sposob lekki, przyjemny, z cudownym poczuciem humoru. Jednym slowem – pelem profesionalizm w polaczeniu z cieplem i otwartoscia. Serdecznie polecam.

  Aneta Anzalone, Battipaglia (Italia)

 4. Wieslaw Reglinski pisze:

  Dziekuje bardzo za kompetentne oprowadzenie nas po Trzebiatowie i Kolobrzegu (grupa ponad 40 osob ze Szwajcarii). Ciesze sie, ze ta usluga dostepna jest – rowniez dzieki Pani – w jezyku niemieckim.

  Wieslaw Reglinski, Szwajcaria

 5. Mariola pisze:

  Niedawno my- uczniowie szkoły średniej zwiedziliśmy Kołobrzeg razem z Panią Anią Możdżyńską, która mimo niesprzyjającej aury dwoiła się i troiła, aby w przystępny, ciekawy i zaskakujący sposób opowiedzieć nam o historii miasta, zabytkach, ciekawostkach i regionie. Pani Aniu, jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani pracy!. Pełen profesjonalizm, poczucie humoru i przyjazna atmosfera- wszystko to składa się na dużą piątkę z plusem. Serdecznie pozdrawiamy!!! I jeszcze raz dziękujemy!!!

 6. Zofia pisze:

  W dniu 18 maja 2015 roku p. Ania oprowadzała grupę seniorów z Goleniowa. Pomimo tego, że mieliśmy bardzo mało czasu ( Kołobrzeg był jednym z punktów wyjazdu ) razem z p. Anią udało nam się obejrzeć najciekawsze i najważniejsze miejsca w mieście. P.Ania okazała się osobą bardzo kompetentną a przy tym niezwykle sympatyczną, uśmiechniętą, potrafiącą dostosować tempo zwiedzania do możliwości i potrzeb osób starszych. Był to ogromny plus. Jednocześnie przy oprowadzaniu tak dużej ( 50 osób ) grupy wskazane byłoby zaopatrzenie przewodnika w mikrofon, aby wszystkie ciekawe informacje mogły docierać do wszystkich osób. Pomimo tego wycieczkę oceniamy na solidną piątkę. Serdecznie pozdrawiamy. Seniorzy z PZERiI z Goleniowa.

 7. Joanna pisze:

  Pani Ania w maju oprowadzała mnie oraz grupę osób niepełnosprawnych po Kołobrzegu,
  od pierwszej chwili czuliśmy, jakbyśmy się znali z panią przewodnik od lat. Usłyszeliśmy wiele ciekawych opowieści na temat tego pięknego miasta. Wszyscy uczestnicy zgodnie orzekli, że taki przewodnik to skarb, a zwiedzanie Kołobrzegu z Panią było prawdziwą przyjemnością Jeszcze raz dziękujemy Pani za profesjonalizm i zaangażowanie oraz uśmiech, który ani na chwilkę nie znikał z twarzy pani przewodnik.

 8. tomasz pisze:

  Pani Ania jako przewodnik oprowadzała moją grupę w dniu 28 maja po Kamieniu Pomorskim i Kołobrzegu. Mimo iż program był bardzo bogaty jak na jeden dzień, nie odczuwaliśmy pośpiechu, był czas WOLNY mimo iż wcześniej nic o tym nie rozmawialiśmy. Pani Ania jest osobą bardzo radosną, umiejącą z wielkim zainteresowaniem opowiedzieć o historii i teraźniejszości zwiedzanych miejsc, z jednej strony dziękujemy za oprowadzenie naszej grupy a z drugiej strony zachęcamy innych do skorzystania z usług przewodnickich pani Ani

 9. Elżbieta pisze:

  Pobyt z panią Przewodnik to czysta przyjemność, zwiedziliśmy wyspę Wolin z jej atrakcjami oraz miasto Kołobrzeg, poza wiedzą merytoryczną pani Ania reprezentuje sobą bardzo sympatyczną osobowość, rozumiejącą co dla turysty jest ważne a co za tym idzie potrafi dostosować okoliczności do potrzeb swoich podopiecznych.
  Grupa 40 dorosłych osób poleca państwu usługi pani Anny.
  Pozdrawiam

 10. Azymut biuro podróży pisze:

  Współpraca z Panią Anią to przyjemność. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, nie było problemu z żadnym punktem programu. Pani Ania wykazuje się dużą elastycznością i kreatywnością w podejmowaniu decyzji, często nie łatwych uwarunkowanych np. pogodą, ale też innymi czynnikami. Szczerze polecamy współprace z Panią Anią, gdyż to sama przyjemność.

 11. Sylwia pisze:

  Przygotowanie merytoryczne przewodnika świetne. Atmosfera podczas zwiedzania bardzo przyjazna, dobry kontakt przewodnika z młodzieżą. Szczerze polecam

 12. MOK Pelplin pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki do Kołobrzegu. Urokliwe i przepiękne miasteczko. Spacer z panią Anią to niezapomniana przygoda, którą zapamiętamy na długo. Jest bardzo miłą, kompetentną osobą z ogromną wiedzą, którą dyskretnie przemyciła do naszej pamięci. Dziękujemy! Będziemy polecać dalej.

 13. Beata pisze:

  Jestem nauczycielką historii i z zaciekawieniem wysłuchałam historii o Kołobrzegu, odkryciu walorów uzdrowiskowych przedstawionej przez Panią Annę. Uczniowie dzięki Pani Ani mogli uczestniczyć w bardzo interesującej grze miejskiej. Zawierała ona elementy edukacyjne, trzeba było rozwiązywać rebusy, uważnie słuchać Pani przewodnik podczas zwiedzania i wykorzystać zdobytą wiedzę. Naszej cieciułowskiej młodzieży szkolnej uczestniczącej w Zielonej Szkole ta gra miejska z nagrodami prowadzona i przygotowana przez Panią Annę bardzo się podobała. Doceniamy profesjonalizm i życzliwość.

 14. Anna pisze:

  Wiedza i przygotowanie merytoryczne przewodnika oceniam na bardzo dobrym poziomie,Pani Ania przyjaznie nastawiona do osób niepełnosprawnych.Jasny i dokładny przekaz informacji,plan zwiedzania i miejsca odpowiednio dobrane dla grupy.Cieszymy się że mogliśmy zwiedzić Kołobrzeg w towarzystwie Pani Ani i napewno polecimy jej usługi naszym zanjomym.

 15. VIAGGI PL pisze:

  Pełen profesjonalizm pracy, szeroka wiedza i doskonały kontakt z naszym klientem – młodzieżą. Odkrywanie Kołobrzegu i okolic stało się z Panią Anną wielką przyjemnością, a dla nas – biura podróży – jej doświadczenie i wsparcie wiedzą stanowiły dużą pomoc na każdym etapie współpracy.

 16. Wiktoria pisze:

  Pani Aniu, chciałabym serdecznie podziękować za oprowadzenie naszej 52 osobowej kolonijnej grupy po Kołobrzegu i Berlinie. Zwiedzanie z Panią było prawdziwą przyjemnością. Nikt nie myślał po drodze że jest gorąco, wszyscy skupiali się koło naszej Pani przewodnik, aby nie uronić z jej opowieści ani jednego słowa.
  Miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Przekazała w bardzo przystępny i interesujący sposób mnóstwo informacji, ciekawostek i anegdot. Posiada niesamowitą wiedzę, świetnie panuje nad grupą. Nie zamęczała datami oraz niepotrzebnymi szczegółami. Wycieczki były „spokojnym krokiem” – bez pośpiechu, dopasowane do odbiorcy.
  Pani Ania nie tylko oprowadziła ale również doradziła i pomogła na etapie organizacyjnym. Opracowała ciekawy i zajmujący dla młodzieży program wycieczek.
  Świetny przewodnik, wykonujący swój zawód z prawdziwą pasją i zaangażowaniem!!! Dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą aby wspomnienia z wycieczki były miłe i na długo pozostały w pamięci.

 17. Danuta pisze:

  1. Przygotowanie merytoryczne na wysokim poziomie, Pani Ania posiada bardzo dużą wiedzę, zadowoliła nawet zawsze nienasyconego historyka, który był wśród zwiedzających.

  2. Niczego nie brakowało, Pani potrafiła odpowiedzieć na wszystkie dodatkowo zadane pytania przez uczestników wycieczki.

  3. Atmosfera była bardzo przyjazna, wszystko na luzie i bardzo wesoło, z humorem.

  4. Jak najbardziej, polecimy Pani usługi innym turystom.

  Pozdrawiamy bardzo serdecznie i dziękujemy za miło spędzony czas! 🙂

Dodaj komentarz

Komentarz