Ankieta

PODOBAŁO SIĘ? TO W NAGRODĘ DLA MNIE PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI.

1. Jak oceniasz wiedzę, przygotowanie merytoryczne przewodnika?

2. Czy czegoś zabrakło ( w obsłudze Gości, w organizacji trasy, praktycznych wskazówek, informacji) ?

3. Czy atmosfera podczas zwiedzania była przyjazna?

4. Czy poleciłbyś moje usługi innym turystom?

16 komentarzy do “Opinie”

 1. Mikołaj pisze:

  Fantastyczna atmosfera, dzięki przyjaznemu przewodnikowi. Dużo ciekawostek historycznych. Zdecydowanie polecam!!!

 2. Ewelina pisze:

  W styczniu 2015 zwiedzaliśmy Kołobrzeg z Panią Anią.
  Mimo niesprzyjającej aury, spacer uważamy za udany.Pani Ania ma świetne poczucie humoru, jest elokwentna i daje dużo wskazówek praktycznych np: co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść regionalne przysmaki, co trzeba zwiedzić w okolicy.Skraca dystans- czuliśmy się jak z dobrą znajomą , która pokazuje nam swoje ukochane miasto.
  Polecam!

  Ewelina Kostecka, Gliwice

 3. Aneta pisze:

  W zeszlym roku razem z mezam postanowilismy zwiedzic Polske. I na szczescie udalo nam sie znalezc wspanialego przewodnika w osobie Pani Ani, ktora oprocz wiedzy posiada rowniez naturalny dar dzielenia sie ta wiedza w sposob lekki, przyjemny, z cudownym poczuciem humoru. Jednym slowem – pelem profesionalizm w polaczeniu z cieplem i otwartoscia. Serdecznie polecam.

  Aneta Anzalone, Battipaglia (Italia)

 4. Wieslaw Reglinski pisze:

  Dziekuje bardzo za kompetentne oprowadzenie nas po Trzebiatowie i Kolobrzegu (grupa ponad 40 osob ze Szwajcarii). Ciesze sie, ze ta usluga dostepna jest – rowniez dzieki Pani – w jezyku niemieckim.

  Wieslaw Reglinski, Szwajcaria

 5. Mariola pisze:

  Niedawno my- uczniowie szkoły średniej zwiedziliśmy Kołobrzeg razem z Panią Anią Możdżyńską, która mimo niesprzyjającej aury dwoiła się i troiła, aby w przystępny, ciekawy i zaskakujący sposób opowiedzieć nam o historii miasta, zabytkach, ciekawostkach i regionie. Pani Aniu, jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani pracy!. Pełen profesjonalizm, poczucie humoru i przyjazna atmosfera- wszystko to składa się na dużą piątkę z plusem. Serdecznie pozdrawiamy!!! I jeszcze raz dziękujemy!!!

 6. Zofia pisze:

  W dniu 18 maja 2015 roku p. Ania oprowadzała grupę seniorów z Goleniowa. Pomimo tego, że mieliśmy bardzo mało czasu ( Kołobrzeg był jednym z punktów wyjazdu ) razem z p. Anią udało nam się obejrzeć najciekawsze i najważniejsze miejsca w mieście. P.Ania okazała się osobą bardzo kompetentną a przy tym niezwykle sympatyczną, uśmiechniętą, potrafiącą dostosować tempo zwiedzania do możliwości i potrzeb osób starszych. Był to ogromny plus. Jednocześnie przy oprowadzaniu tak dużej ( 50 osób ) grupy wskazane byłoby zaopatrzenie przewodnika w mikrofon, aby wszystkie ciekawe informacje mogły docierać do wszystkich osób. Pomimo tego wycieczkę oceniamy na solidną piątkę. Serdecznie pozdrawiamy. Seniorzy z PZERiI z Goleniowa.

 7. Joanna pisze:

  Pani Ania w maju oprowadzała mnie oraz grupę osób niepełnosprawnych po Kołobrzegu,
  od pierwszej chwili czuliśmy, jakbyśmy się znali z panią przewodnik od lat. Usłyszeliśmy wiele ciekawych opowieści na temat tego pięknego miasta. Wszyscy uczestnicy zgodnie orzekli, że taki przewodnik to skarb, a zwiedzanie Kołobrzegu z Panią było prawdziwą przyjemnością Jeszcze raz dziękujemy Pani za profesjonalizm i zaangażowanie oraz uśmiech, który ani na chwilkę nie znikał z twarzy pani przewodnik.

 8. tomasz pisze:

  Pani Ania jako przewodnik oprowadzała moją grupę w dniu 28 maja po Kamieniu Pomorskim i Kołobrzegu. Mimo iż program był bardzo bogaty jak na jeden dzień, nie odczuwaliśmy pośpiechu, był czas WOLNY mimo iż wcześniej nic o tym nie rozmawialiśmy. Pani Ania jest osobą bardzo radosną, umiejącą z wielkim zainteresowaniem opowiedzieć o historii i teraźniejszości zwiedzanych miejsc, z jednej strony dziękujemy za oprowadzenie naszej grupy a z drugiej strony zachęcamy innych do skorzystania z usług przewodnickich pani Ani

 9. Elżbieta pisze:

  Pobyt z panią Przewodnik to czysta przyjemność, zwiedziliśmy wyspę Wolin z jej atrakcjami oraz miasto Kołobrzeg, poza wiedzą merytoryczną pani Ania reprezentuje sobą bardzo sympatyczną osobowość, rozumiejącą co dla turysty jest ważne a co za tym idzie potrafi dostosować okoliczności do potrzeb swoich podopiecznych.
  Grupa 40 dorosłych osób poleca państwu usługi pani Anny.
  Pozdrawiam

 10. Azymut biuro podróży pisze:

  Współpraca z Panią Anią to przyjemność. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, nie było problemu z żadnym punktem programu. Pani Ania wykazuje się dużą elastycznością i kreatywnością w podejmowaniu decyzji, często nie łatwych uwarunkowanych np. pogodą, ale też innymi czynnikami. Szczerze polecamy współprace z Panią Anią, gdyż to sama przyjemność.

 11. Sylwia pisze:

  Przygotowanie merytoryczne przewodnika świetne. Atmosfera podczas zwiedzania bardzo przyjazna, dobry kontakt przewodnika z młodzieżą. Szczerze polecam

 12. MOK Pelplin pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki do Kołobrzegu. Urokliwe i przepiękne miasteczko. Spacer z panią Anią to niezapomniana przygoda, którą zapamiętamy na długo. Jest bardzo miłą, kompetentną osobą z ogromną wiedzą, którą dyskretnie przemyciła do naszej pamięci. Dziękujemy! Będziemy polecać dalej.

 13. Beata pisze:

  Jestem nauczycielką historii i z zaciekawieniem wysłuchałam historii o Kołobrzegu, odkryciu walorów uzdrowiskowych przedstawionej przez Panią Annę. Uczniowie dzięki Pani Ani mogli uczestniczyć w bardzo interesującej grze miejskiej. Zawierała ona elementy edukacyjne, trzeba było rozwiązywać rebusy, uważnie słuchać Pani przewodnik podczas zwiedzania i wykorzystać zdobytą wiedzę. Naszej cieciułowskiej młodzieży szkolnej uczestniczącej w Zielonej Szkole ta gra miejska z nagrodami prowadzona i przygotowana przez Panią Annę bardzo się podobała. Doceniamy profesjonalizm i życzliwość.

 14. Anna pisze:

  Wiedza i przygotowanie merytoryczne przewodnika oceniam na bardzo dobrym poziomie,Pani Ania przyjaznie nastawiona do osób niepełnosprawnych.Jasny i dokładny przekaz informacji,plan zwiedzania i miejsca odpowiednio dobrane dla grupy.Cieszymy się że mogliśmy zwiedzić Kołobrzeg w towarzystwie Pani Ani i napewno polecimy jej usługi naszym zanjomym.

 15. VIAGGI PL pisze:

  Pełen profesjonalizm pracy, szeroka wiedza i doskonały kontakt z naszym klientem – młodzieżą. Odkrywanie Kołobrzegu i okolic stało się z Panią Anną wielką przyjemnością, a dla nas – biura podróży – jej doświadczenie i wsparcie wiedzą stanowiły dużą pomoc na każdym etapie współpracy.

 16. Wiktoria pisze:

  Pani Aniu, chciałabym serdecznie podziękować za oprowadzenie naszej 52 osobowej kolonijnej grupy po Kołobrzegu i Berlinie. Zwiedzanie z Panią było prawdziwą przyjemnością. Nikt nie myślał po drodze że jest gorąco, wszyscy skupiali się koło naszej Pani przewodnik, aby nie uronić z jej opowieści ani jednego słowa.
  Miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Przekazała w bardzo przystępny i interesujący sposób mnóstwo informacji, ciekawostek i anegdot. Posiada niesamowitą wiedzę, świetnie panuje nad grupą. Nie zamęczała datami oraz niepotrzebnymi szczegółami. Wycieczki były „spokojnym krokiem” – bez pośpiechu, dopasowane do odbiorcy.
  Pani Ania nie tylko oprowadziła ale również doradziła i pomogła na etapie organizacyjnym. Opracowała ciekawy i zajmujący dla młodzieży program wycieczek.
  Świetny przewodnik, wykonujący swój zawód z prawdziwą pasją i zaangażowaniem!!! Dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą aby wspomnienia z wycieczki były miłe i na długo pozostały w pamięci.

Dodaj komentarz

Komentarz