O mnie

Anna MożdżyńskaOd 15 lat zajmuję się pilotowaniem grup polskich i niemieckich (numer legitymacji 013/06) oraz świadczeniem usług przewodnickich na terenie województwa zachodniopomorskiego (numer legitymacji 002/06).

Jako historyk sztuki i touroperator staram się pokazać Gościom pozostającym pod moją opieką nie tylko najciekawsze zabytki, miejsca czy zakątki przyrody. Pomagam im także zrozumieć mentalność ludzi, którzy żyją w odwiedzanych przez nas krajach, przybliżyć ich zwyczaje, kulturę, sztukę i tradycje.

Staram się aby moi turyści spróbowali regionalnych przysmaków, napojów czy potraw, z których słyną oglądane przez nas miejsca. Wycieczka jest bowiem jak kobieta – ma być piękna, zaskakująca i na długo pozostać w pamięci.

Oprowadzam po najpiękniejszych zakątkach regionu – niebanalnie i profesjonalnie.

Służę radą i pomocą w przygotowaniu tras turystycznych oraz w zaplanowaniu oryginalnych atrakcji dla grup jak i turystów indywidualnych.

W pracy stosuję zachodnie standardy – zawsze uśmiech i przede wszystkim zadowolenie Klienta.

Do zobaczenia w Kołobrzegu!

Dokumenty i zezwolenia


Podnoszenie kwalifikacji

Studia PodyplomoweWarsztaty TurystyczneJakość obsługi klientaObsługa grup osób niepełnosprawnychKreator Produktów Turystycznychob-trudnego-klientamarketing-pr

Współpracuję z